+90 553 829 30 30

SIKÇA SORULAN SORULAR

Öncelikle sağlıklı beslenme ile diyeti birbirine karıştırmamız gerekiyor. Yaşamın her alanında hastalıklardan korunmak, daha enerjik, sağlıklı ve fit bir yaşam geçirebilmemiz için sağlıklı beslenmeniz gerekiyor. Diyet konusuna gelecek olursak fazla kilolarınızdan kurtulup, fazla kiloların getirdiği komplikasyonların ortadan kalkmasını sağlamak için diyet yapmalısınız.

Öncelikle özel bir cihaz yardımıyla vücut analizleriniz yapılıyor. Bu analizlerler sonucunda vücut yağ, kas oranı, metabolizma hızınız gibi sonuçlar ölçülür. Bu sonuçlar yardımıyla nasıl bir yol izleyeceğimiz belirlenir ve buna göre bir beslenme programı hazırlanır.

Tamamen kişiye özgü bir beslenme programı uyguluyoruz. Bu beslenme programını hazırlarken bireyin tüketmeyi sevdiği besinleri dikkate alarak, severek tükettiği besinlere beslenme programında yer vererek hazırlıyoruz.

Her bireyin metabolizma hızı ve tüketmeyi sevdiği besinler farklıdır. Bir insana kilo verdiren program, bir başkasının kilo almasına sebep olabilir. Bu yüzden internetten bulunabilen ve kulaktan dolma diyetleri uygulamaya çalışmayınız.

Randevu aldıktan sonraki ilk görüşmelerimiz ücretsizdir. Bu görüşmede size uygun paketler belirlenip paketler hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yüzyüze görüşmeli ve online diyet olmak üzere iki grup diyet paketlerimiz mevcut. Bu paketlerin içerisinde yüzyüze görüşme, whatsap-mail yolu ile takip, günlük beslenme takibi mevcuttur. Bu paketler hakkında detaylı bilgiyi paketler bölümünden öğrenebilirsiniz.

Bu tamamen kişiden kişiye değişebilecek bir durumdur. Kişinin cinsiyetine,yaşına,metabolizma hızına ve fiziksel aktivitesine göre değişkenlik gösteririr.

Kişi ideal kilosuna gelene kadar ve yaşadığı sağlık sorunları varsa onları ortadan kaldırana kadar diyet yapılmalıdır.
HEMEN ARA
WHATSAPP'TAN SOR
Yandex.Metrica